Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Рішення НКЦПФР №950 від 27.09.2016. Зміни до Порядку збільшення (зменшення) статутного капіталу публічного або приватного АТ


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
27 вересня 2016 року N 950

Зареєстровано 
в Міністерстві юстиції України
26 жовтня 2016 р. за N 1400/29530


Зміни
до Порядку збільшення (зменшення) статутного капіталу публічного або приватного акціонерного товариства

1. У розділі I:

1) пункт 1 викласти у такій редакції:

"1. Дія цього Порядку поширюється на публічні та приватні акціонерні товариства (крім інститутів спільного інвестування), які здійснюють збільшення або зменшення статутного капіталу.

Дія цього Порядку не поширюється на випадки зміни розміру статутного капіталу акціонерного товариства під час приєднання або виділу.

Відповідно до цього Порядку може здійснюватись переведення грошових зобов'язань в акції товариства шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості (крім банків).";

2) абзац перший пункту 9 доповнити новим реченням такого змісту: "Ціною акції є сума, що кратна одній копійці.".

2. У розділі II:

1) у главі 1:

підпункт 1 пункту 2 викласти у такій редакції:

"1) додаткові внески, у тому числі грошові внески, здійснені шляхом зарахування зустрічних однорідних вимог за грошовими зобов'язаннями (крім прав вимоги за зобов'язаннями з виплати заробітної плати, а також за зобов'язаннями щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, податків і зборів (обов'язкових платежів) та іншими зобов'язаннями перед державним та місцевими бюджетами);";

пункт 6 викласти у такій редакції:

"6. У разі розміщення акцій їх оплата здійснюється грошовими коштами або за згодою між товариством та інвестором - шляхом зарахування зустрічних однорідних вимог за грошовими зобов'язаннями, майновими правами, немайновими правами, що мають грошову вартість, цінними паперами (крім боргових емісійних цінних паперів, емітентом яких є набувач, та векселів), іншим майном.

У разі оплати акцій грошовими внесками, здійсненими шляхом зарахування зустрічних однорідних вимог за грошовими зобов'язаннями, такі зобов'язання товариства припиняються.

Обмеження щодо форм оплати акцій установлюються законом і статутом акціонерного товариства.";

2) абзац четвертий пункту 2 глави 2 виключити;

3) у підпункті 12 пункту 3 глави 3 слова "депозитарієм та зберігачами" виключити.

 

Директор департаменту
корпоративного управління
та корпоративних фінансів
А. Папаіка


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (25.11.2016)
Просмотров: 522
Всего комментариев: 0
avatar