Главная » Статьи » Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов

Рішення НАЗК № 133 від 02.12.2016. Про внесення змін до Форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування


НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО З ПИТАНЬ ЗАПОБІГАННЯ КОРУПЦІЇ

РІШЕННЯ

02.12.2016

м. Київ

N 133

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
22 грудня 2016 р. за N 1684/29814

Про внесення змін до Форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування

Відповідно до частини першої статті 8, частин другої та третьої статті 52 Закону України "Про запобігання корупції" Національне агентство з питань запобігання корупції

ВИРІШИЛО:

1. Внести до пункту 4 Форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10 червня 2016 року N 3, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 липня 2016 року за N 961/29091, такі зміни:

1) розділ 1 "ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ'ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ" після поля "Податковий номер" доповнити новими позиціями з відповідними полями такого змісту:

"МІСЦЕ РОБОТИ

Місце роботи або проходження служби

 

 

Займана посада

 

 

 

"

 

та

"КАТЕГОРІЯ ПОСАДИ (ЗАПОВНІТЬ, ЯКЩО ЦЕ ВАС СТОСУЄТЬСЯ)

Тип посади

 

 

Категорія посади

 

 

 

";

 

2) позицію "ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ" ІНФОРМАЦІЇ ЩОДО ДОХОДУ розділу 2 "ДОХОДИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОДАРУНКИ" після поля "Джерело доходу" доповнити новим полем такого змісту:

"Дата отримання доходу (набуття у власність)

 

 

".

 

2. Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя забезпечити розробку проекту рішення Національного агентства з питань запобігання корупції щодо внесення змін до Технічних вимог до Форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування, затверджених рішенням Національного агентства від 10 червня 2016 року N 4.

3. Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя подати це рішення в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Голови Національного агентства з питань запобігання корупції Радецького Р.

5. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

Голова

Н. Корчак


Нравится? Лайкни!Категория: Накази (рішення, постанови) інших органів / Приказы (решения, постановления) других органов | Добавил: yurist-online (07.02.2017)
Просмотров: 763
Всего комментариев: 0
avatar