Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №1005 від 28.12.2016. Про внесення зміни до пункту 30 Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2016 р. № 1005

Київ

Про внесення зміни до пункту 30 Порядку 
виконання рішень про стягнення коштів 
державного та місцевих бюджетів або боржників

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до пункту 30 Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2011 р. № 845 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 61, ст. 2431; 2013 р., № 9, ст. 334), доповнивши абзацом такого змісту:

“На період дії особливого періоду та (або) проведення антитерористичної операції на території України або в окремих її місцевостях встановлення Міноборони, МВС, СБУ, Адміністрацією Держприкордонслужби, Адміністрацією Держспецтрансслужби, АдміністрацієюДержспецзв’язку, Управлінням державної охорони, Національною гвардією, Національною поліцією, ДСНС, а також їх територіальними органами (підрозділами), установами, закладами та організаціями, що належать до сфери їх управління, іншими органами військового управління, військовими частинами даних, зазначених у пункті 29 цього Порядку, здійснюється без зупинення органами Казначейства платежів за платіжними дорученнями боржника за всіма кодами програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету, економічної класифікації видатків бюджету протягом 10 робочих днів з дати надіслання запиту органами Казначейства.”.

Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (05.01.2017)
Просмотров: 647
Всего комментариев: 0
avatar