Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №1038 від 28.12.2016. Про умови оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2016 р. № 1038

Київ

Про умови оплати праці журналістів 
державних і комунальних засобів масової інформації

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити такі, що додаються:

перелік посад журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, які прирівнюються до посад керівних працівників, спеціалістів секретаріату (апарату) відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування;

Порядок обчислення стажу роботи для встановлення щомісячної надбавки за вислугу років журналістам державних  і комунальних засобів масової інформації та державних інформаційних агентств.

2. Установити:

1) що розмір посадового окладу головного редактора (редактора) державного або комунального друкованого засобу масової  інформації та  керівника державної телевізійної, радіомовної та телерадіомовної організації встановлюється на рівні посадового окладу заступника керівника секретаріату (апарату) відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування, який є засновником (співзасновником) друкованого засобу масової інформації чи телевізійної, радіомовної та телерадіомовної організації.

Посадові оклади журналістів визначаються згідно з переліком посад журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, які прирівнюються до посад керівних працівників, спеціалістів секретаріату (апарату) відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування;

2) щомісячну надбавку за вислугу років журналістам державних і комунальних засобів масової інформації на рівні 3 відсотків посадового окладу за кожен календарний рік стажу роботи, визначеного згідно з Порядком обчислення стажу роботи для встановлення щомісячної надбавки за вислугу років журналістам державних і комунальних засобів масової інформації та державних інформаційних агентств, затвердженим цією постановою, але не більш як 50 відсотків посадового окладу.

3. Розміри інших видів надбавок, доплат, авторських гонорарів та премій журналістам державних і комунальних засобів масової інформації встановлюються у колективному договорі з урахуванням норм генеральної та галузевої угод у межах коштів, передбачених на оплату праці.

4. Дія цієї постанови в частині визначення розміру посадового окладу не поширюється на працівників державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”.

5. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

Прем’єр-міністр України                                                               В. ГРОЙСМАН

 

Інд. 73

Додатки, що додаються


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: advokat (01.01.2017)
Просмотров: 2170
Всего комментариев: 0
avatar