Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №1046 від 30.11.2016. Про затвердження Порядку використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА

від 30 листопада 2016 р. N 1046

Київ

Про затвердження Порядку використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", що додається.

2. Установити, що дія затвердженого цією постановою Порядку в частині затверджених Міністерством охорони здоров'я форм договорів та відкриття виконавцями будівництва небюджетних рахунків за балансовим рахунком 3712 "Рахунки інших клієнтів Казначейства України", а також взаємовідносин між виконавцями будівництва та органами Державної казначейської служби (подання документів, звітування тощо) поширюється на укладені замовником з виконавцями будівництва до набрання чинності цією постановою договори та на умови, порядок укладення, фінансування і виконання договорів про закупівлю товарів, робіт або послуг за оголошеними у 2016 році процедурами закупівель згідно із Законом України "Про публічні закупівлі".

 

Прем'єр-міністр України
В. ГРОЙСМАН

Інд. 21

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 30 листопада 2016 р. N 1046


ПОРЯДОК
використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит"

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою "Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми "Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" є МОЗ.

3. Одержувачем бюджетних коштів та замовником будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" є державне підприємство "Укрмедпроектбуд" (далі - замовник).

4. Бюджетні кошти використовуються за напрямами, визначеними паспортом бюджетної програми.

5. Видатки, пов'язані з фінансуванням об'єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. N 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., N 52, ст. 2374), та постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. N 117 "Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти" (Офіційний вісник України, 2014 р., N 34, ст. 916).

6. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Для оплати робіт замовник перераховує бюджетні кошти виконавцям будівництва на рахунки, відкриті в органах Казначейства, відповідно до укладених договорів за формою, затвердженою МОЗ.

У разі невикористання суми авансового платежу у строк, встановлений умовами договору, не використані виконавцем будівництва бюджетні кошти повертаються замовнику.

8. Виконавці будівництва відкривають в органах Казначейства за своїм місцезнаходженням небюджетні рахунки за балансовим рахунком 3712 "Рахунки інших клієнтів Казначейства України".

9. Для здійснення платежів із рахунків, відкритих відповідно до пункту 8 цього Порядку, виконавці будівництва подають до відповідних органів Казначейства за їх місцезнаходженням такі документи:

платіжне доручення на здійснення платежів;

погоджені МОЗ документи, які підтверджують платіж, за формою N КБ-2в "Акт приймання виконаних будівельних робіт" і N КБ-3 "Довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати".

10. У разі неподання виконавцем будівництва документів, передбачених пунктом 9 цього Порядку, або невідповідності поданих документів встановленим вимогам органи Казначейства повертають платіжні доручення без виконання.

11. Кінцеві розрахунки замовника з виконавцями будівництва здійснюються у двотижневий строк після виконання і прийняття всіх передбачених договором робіт відповідно до актів приймання/передачі та реєстрації декларації про готовність об'єкта до експлуатації або видачі сертифіката, в тому числі щодо пускових комплексів і черг.

12. Виконавець будівництва зобов'язаний щомісяця не пізніше 5 числа наступного місяця подавати замовнику звіт про використання отриманого авансового платежу та інформацію про залишки коштів, що обліковуються на рахунку, відкритому в органах Казначейства. Копію отриманих документів замовник протягом п'яти робочих днів після їх надходження подає МОЗ.

13. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до закону.

14. Одержувач бюджетних коштів бере зобов'язання та здійснює видатки відповідно до затвердженого плану використання бюджетних коштів виключно у межах фактично перерахованих йому коштів.

15. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

16. Держаудитслужба забезпечує здійснення контролю за використанням бюджетних коштів у порядку, передбаченому законодавством, та повідомляє Кабінету Міністрів України про його результати.

17. Головний розпорядник бюджетних коштів подає у строки, визначені для подання річної фінансової та бюджетної звітності, Мінфіну і Мінекономрозвитку річний звіт про виконання паспорта бюджетної програми за формою, затвердженою Мінфіном.

18. МОЗ щокварталу подає Мінфіну звіт про використання бюджетних коштів.

 


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (13.01.2017)
Просмотров: 573
Всего комментариев: 0
avatar