Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №124 від 01.03.2017. Про внесення змін до Порядку використання  коштів, передбачених у державному бюджеті  для забезпечення підготовки


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 березня 2017 р. № 124

Київ

Про внесення змін до Порядку використання 
коштів, передбачених у державному бюджеті 
для забезпечення підготовки та проведення 
пісенного конкурсу “Євробачення-2017”

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному  бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу  “Євробачення-2017”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 січня 2017 р. № 29 (Офіційний вісник України, 2017 р., № 12, ст. 338), зміни, що додаються.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

        В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 73

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 березня 2017 р. № 124

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених 
у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення
пісенного конкурсу “Євробачення-2017”

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

“1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення-2017” (далі — бюджетна програма).

Джерелами формування бюджетної програми є кошти загального фонду державного бюджету та кошти субвенції з міського бюджету м. Києва державному бюджету на виконання заходів із забезпечення організації та проведення у м. Києві пісенного конкурсу “Євробачення-2017” (далі —бюджетні кошти).”.

2. Доповнити Порядок пунктом 31 такого змісту:

“31. Держкомтелерадіо для отримання коштів субвенції з міського бюджету м. Києва державному бюджету на виконання заходів із забезпечення організації та проведення у м. Києві пісенного конкурсу “Євробачення-2017” відкриває спеціальний рахунок за бюджетною програмою та перераховує отримані кошти на спеціальний рахунок ПАТ “НСТУ”, відкритий в Головному управлінні Казначейства у м. Києві.

Держкомтелерадіо відображає перераховані кошти як зменшення надходження, а ПАТ “НСТУ” відображає отримані кошти як надходження коштів.”.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (10.03.2017)
Просмотров: 742
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar