Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №140 від 10.03.2017. Про затвердження Порядку використання коштів  державного бюджету, призначених для будівництва  мостового переходу


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 10 березня 2017 р. № 140

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів
 державного бюджету, призначених для будівництва 
мостового переходу у м. Запоріжжі

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, призначених для будівництва мостового переходу у м. Запоріжжі, що додається.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 21

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 р. № 140

ПОРЯДОК 
використання коштів державного бюджету, призначених 
для будівництва мостового переходу у м. Запоріжжі

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Будівництво мостового переходу у м. Запоріжжя” (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Укравтодор.

3. Одержувачем бюджетних коштів є організація, яка є балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування у Запорізькій області та виконує функції замовника робіт з будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі.

4. Бюджетні кошти використовуються для фінансування будівництва автотранспортної магістралі через р. Дніпро в м. Запоріжжі.

5. Видатки, пов’язані з будівництвом об’єкта, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374).

6. Розроблення проектно-кошторисної документації на виконання робіт та затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи здійснюються відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674).

7. Прийняття об’єкта в експлуатацію здійснюється відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359).

8. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюється одержувачем бюджетних коштів у встановленому законом порядку.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (14.03.2017)
Просмотров: 699
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar