Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №162 від 22.03.2017. Про внесення змін до Порядку внесення коштів  на спеціальний рахунок у разі застосування  застави як запобіжного


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 березня 2017 р. № 162

Київ

Про внесення змін до Порядку внесення коштів 
на спеціальний рахунок у разі застосування 
застави як запобіжного заходу

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку внесення коштів на спеціальний рахунок у разі застосування застави як запобіжного заходу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 р. № 15 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 4, ст. 151, № 5, ст. 177, № 71, ст. 2870), зміни, що додаються.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 29

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 березня 2017 р. № 162

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку внесення коштів 
на спеціальний рахунок у разі застосування 
застави як запобіжного заходу

1. Пункт 2 викласти в такій редакції:

“2. Застава вноситься в національній грошовій одиниці на спеціальний рахунок територіального управління ДСА, яке здійснює організаційне та фінансове забезпечення діяльності суду, який обрав запобіжний захід у вигляді застави, або апеляційного суду, який обрав такий запобіжний захід, відкритий в органах Казначейства в установленому законодавством порядку (далі — депозитний рахунок).”.

2. У пункті 5 слово “суду” виключити, а слово “доручення” замінити словом “документа”.

3. Пункт 6 викласти в такій редакції:

“6. Платіжний документ з відміткою банку про виконання надається слідчому, прокурору, суду, який здійснює кримінальне провадження.”.

4. У пункті 8:

в абзаці другому слова “органу Казначейства, в якому відкрито депозитний рахунок суду” замінити словами “територіального управління ДСА або апеляційного суду, якому відкрито депозитний рахунок”;

доповнити пункт після абзацу п’ятого новим абзацом такого змісту:

“Територіальне управління ДСА або апеляційний суд, який обрав запобіжний захід у вигляді застави, розглядає зазначені документи та протягом п’яти робочих днів з дня їх надходження за умови зарахування коштів на депозитний рахунок готує та подає до органу Казначейства платіжне доручення про повернення коштів.”.

У зв’язку з цим абзац шостий вважати абзацом сьомим;

в абзаці сьомому слова “зазначених документів” замінити словами “платіжних доручень територіального управління ДСА або апеляційного суду, який обрав запобіжний захід у вигляді застави,”.

5. Пункт 9 викласти в такій редакції:

“9. Звернення застави в дохід держави здійснюється на підставі платіжного доручення територіального управління ДСА або апеляційного суду, наданого до органу Казначейства, в якому відкрито депозитний рахунок, на який було внесено заставу.

Копія ухвали слідчого судді, суду, вироку місцевого суду надсилається протягом п’яти днів з дня набрання ними законної сили слідчим суддею (судом), який їх постановив чи ухвалив, до територіального управління ДСА, на депозитний рахунок якого було внесено заставу, для підготовки платіжного доручення.

Платіжне доручення видається територіальним управлінням ДСА протягом п’яти робочих днів з дня надходження  ухвали слідчого судді, суду, вироку суду (апеляційним судом — протягом п’яти робочих днів з дня постановлення ухвали чи вироку суду), що набрали законної сили, в яких міститься рішення про звернення застави в дохід держави, прийняте у випадках, передбачених Кримінальним процесуальним кодексом України.”.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (23.03.2017)
Просмотров: 987
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar