Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №168 від 22.03.2017. Про затвердження Порядку використання коштів,  передбачених у державному бюджеті для фінансування  створення


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 22 березня 2017 р. № 168

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, 
передбачених у державному бюджеті для фінансування 
створення об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного 
центру та створення Всеукраїнського реабілітаційно-
відновлювального спортивного центру Національного 
комітету спорту інвалідів України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування створення об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного центру та створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, що додається.

2. Пункт 2 Порядку використання суми адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, що надійшли до державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 р. № 70 “Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”  (Офіційний вісник України, 2007 р., № 8, ст. 282; 2009 р., № 68, ст. 2346; 2010 р., № 98, ст. 3488; 2013 р., № 62, ст. 2222), доповнити підпунктом 8 такого змісту: 

“8) фінансування створення об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного центру та створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України.”.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

Інд. 73

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України 
від 22 березня 2017 р. № 168

ПОРЯДОК 
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для 
фінансування створення об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного
центру та створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального 
спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у  спеціальному фонді державного бюджету за програмою “Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів”, отриманих за рахунок надходжень до Фонду соціального захисту інвалідів на фінансування створення об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України та створення Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України (далі ¾бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мінсоцполітики, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми, зазначеної у пункті 1 цього Порядку, — Фонд соціального захисту інвалідів, одержувачами бюджетних коштів — підприємство “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України та підприємство об’єднання громадян “Всеукраїнський реабілітаційно-відновлювальний спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України” (далі ¾ Центри).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення витрат, пов’язаних із створенням об’єктів Західного реабілітаційно-спортивного центру та створенням Всеукраїнського реабілітаційно-відновлювального спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, зокрема на капітальний ремонт і реконструкцію існуючих, проектування та будівництво нових будівель і споруд, благоустрій територій, у тому числі на здійснення заходів, пов’язаних з проведенням землевпорядних робіт, розроблення техніко-економічного обґрунтування проектів, проектно-вишукувальних робіт, проектно-кошторисної документації та проведення експертизи проектів будівництва.

4. Мінсоцполітики здійснює розподіл відкритих асигнувань Центрам на підставі подання Фонду соціального захисту інвалідів, що формується згідно з пропозиціями Національного комітету спорту інвалідів України.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів проводиться в установленому законом порядку.

6. Використання бюджетних коштів здійснюється Центрами згідно з планами використання коштів, затвердженими керівниками Центрів і погодженими Мінсоцполітики,Мінмолодьспортом, Фондом соціального захисту  інвалідів та Національним комітетом спорту інвалідів України, з

урахуванням пооб’єктних планів фінансування створення Центрів і титулів об’єктів будівництва.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Видатки на будівництво та реконструкцію за рахунок бюджетних коштів здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374).

Проектна документація для будівництва об’єктів готується відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1674).

Титули об’єктів будівництва затверджуються відповідно до Порядку затвердження титулів об’єктів, будівництво яких здійснюється із залученням бюджетних коштів, коштівдержавних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997 р. № 995 (Офіційний вісник України, 1997 р., число 37, с. 17; 2015 р., № 97, ст. 3320).

Об’єкти приймаються в експлуатацію відповідно до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 “Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359; 2015 р., № 78, ст. 2599).

9. Центри подають кожного півріччя до 10 числа наступного періоду Фонду соціального захисту інвалідів та Національному комітету спорту інвалідів України звіти про використання бюджетних коштів для узагальнення та подання Фондом соціального захисту інвалідівМінсоцполітики до 15 числа зазначеного періоду.

10. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (23.03.2017)
Просмотров: 841
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar