Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №175 від 22.02.2017. Про затвердження Порядку використання коштів,  передбачених у держбюджеті для лікування  громадян за кордоном


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 22 лютого 2017 р. № 175

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, 
передбачених у державному бюджеті для лікування 
громадян України за кордоном 

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:
Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для лікування громадян України за кордоном, що додається. 
 
 
Прем’єр-міністр України
 
 
В. ГРОЙСМАН
 
 
Інд. 73
 
 

 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 22 лютого 2017 р. № 175

ПОРЯДОК 
використання коштів, передбачених у державному бюджеті
 для лікування громадян України за кордоном 

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на відповідний рік за бюджетною програмою “Лікування громадян України за кордоном” (далі — бюджетні кошти).
2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОЗ.
3. Бюджетні кошти використовуються для покриття витрат, пов’язаних із направленням громадян України для лікування за кордон, за умови неможливості надання необхідної медичної допомоги закладами охорони здоров’я України незалежно від віку, статі, соціального походження, місця проживання та інших ознак.
4. Бюджетні кошти спрямовуються на забезпечення лікування за кордоном громадян України і можуть включати вартість лікування, діагностики (як частини лікувального процесу), відшкодування вартості проїзду хворого та (за рішенням Комісії МОЗ з питань направлення для лікування за кордон) однієї особи, що його супроводжує, до місця лікування та їх повернення, а також на оплату банківських послуг.
Направлення громадян України для лікування за кордон здійснюється відповідно до Положення про порядок направлення громадян на лікування за кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 грудня 1995 р. № 991 (ЗП України, 1996 р., № 4, ст. 121).
5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.
6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.
7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про виконання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (30.03.2017)
Просмотров: 923
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar