Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №193 від 29.03.2017. Про внесення змін до Порядку проведення  контролюючими органами зустрічних звірок


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 29 березня 2017 р. № 193

Київ

Про внесення змін до Порядку проведення
 контролюючими органами зустрічних звірок

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку проведення контролюючими органами зустрічних звірок, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1232  (Офіційний вісник України, 2011 р., № 1, ст. 17; 2015 р., № 60, ст. 1979), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 березня 2017 р. № 193

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку проведення 
контролюючими органами зустрічних звірок

1. Абзац другий пункту 1 викласти в такій редакції:

“Зустрічна звірка полягає у зіставленні даних, отриманих від платників податків та інших суб’єктів інформаційних відносин, з метою документального підтвердження господарських відносин з платником податків та зборів, а також підтвердження відносин, виду, обсягу і якості операцій та розрахунків, що здійснювалися між ними, для з’ясування повноти їх відображення в обліку платника податків.”.

2. Пункти 2 і 3 викласти в такій редакції:

“2. Зустрічні звірки проводяться з метою отримання податкової інформації, необхідної у зв’язку з проведенням перевірок платників податків.

3. У разі необхідності проведення зустрічної звірки контролюючий орган (ініціатор) надсилає контролюючому органу (виконавцю), до компетенції якого віднесено реалізацію повноважень щодо здійснення податкового контролю стосовно суб’єкта господарювання, запит про проведення зустрічної звірки для підтвердження даних, отриманих від платника податків та інших суб’єктів інформаційних відносин.

Зустрічна звірка може бути проведена контролюючим органом (ініціатором) самостійно, якщо здійснення податкового контролю щодо цього суб’єкта господарювання віднесено до його компетенції.”.

3. У другому реченні пункту 4 слова “за його адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) рекомендованим листом з повідомленням про вручення чи особисто вручає суб’єкту господарювання або його законному чи уповноваженому представникові під розписку” замінити словами і цифрами “у порядку, визначеному статтею 42 Податкового кодексу України”.

4. У пункті 7:

1) абзац перший викласти в такій редакції:

“7. За результатами проведеної зустрічної звірки складається довідка у двох примірниках, яка підписується суб’єктом господарювання або його законним представником і посадовими особами контролюючого органу, які її проводили, та реєструється у контролюючому органі. Один примірник довідки у 10-денний строк вручається особисто суб’єкту господарювання або його представнику під розписку або надсилається у порядку, визначеному статтею 42 Податкового кодексу України.”;

2) в абзаці другому слова “інформації та документів” замінити словами “визначеної у запиті контролюючого органу інформації та її документального підтвердження”.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (30.03.2017)
Просмотров: 658
Всего комментариев: 0
avatar