Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №235 від 05.04.2017. Про затвердження Порядку вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або  виготовлена


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2017 р. № 235

Київ

Про затвердження Порядку вилучення з обігу
видавничої продукції, що має походження або 
виготовлена та/або ввозиться з території 
держави-агресора, тимчасово окупованої території 
України та розповсюджується на території України 
без відповідного дозволу

Відповідно до частини двадцять третьої статті 281 Закону України “Про видавничу справу” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, що додається.

2. Ця постанова набирає чинності через 30 днів з дня її опублікування.

Прем’єр-міністр України                                                                В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 квітня 2017 р. № 235

ПОРЯДОК 
вилучення з обігу видавничої продукції, що має
походження або виготовлена та/або ввозиться з території 
держави-агресора, тимчасово окупованої території України та
розповсюджується на території України без відповідного дозволу

1. Цей Порядок визначає процедуру вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу (далі — видавнича продукція).

2. Дія цього Порядку поширюється на суб’єктів господарювання, які здійснюють ввезення та розповсюдження видавничої продукції (далі — суб’єкти господарювання), крім видавничої продукції, що ввозиться громадянами в ручній поклажі або супроводжуваному багажі загальною кількістю не більше ніж 10 примірників.

3. Видавнича продукція, що розповсюджується на території України без відповідного дозволу, підлягає обов’язковому вилученню з обігу з метою недопущення можливості її реалізації.

4. Вилучення видавничої продукції здійснюється Держкомтелерадіо.

5. Уповноважені посадові особи Держкомтелерадіо (далі — уповноважені особи), перелік яких визначається наказом Держкомтелерадіо, вилучають видавничу продукцію з обігу за місцем фактичного провадження суб’єктом господарювання своєї діяльності, розташування його господарських або інших об’єктів.

6. Під час вилучення з обігу видавничої продукції складається відповідно до порядку, визначеного Держкомтелерадіо, протокол про накладення адміністративно-господарського штрафу, в якому робиться позначка про вилучення видавничої продукції.

На всю вилучену видавничу продукцію видається опис, який складається у двох примірниках. Перший примірник опису вручається суб’єкту господарювання або його представнику, а другий примірник після підписання суб’єктом господарювання або його представником залишається в уповноваженої особи, яка його склала.

У разі відмови суб’єкта господарювання або його представника надати видавничу продукцію для її вилучення уповноважені особи звертаються до правоохоронних органів.

7. Вилучена з обігу видавнича продукція передається на зберігання до Держкомтелерадіо.

8. Рішення Держкомтелерадіо про накладення адміністративно-господарського штрафу та вилучення з обігу видавничої продукції може бути оскаржене в судовому порядку відповідно до законодавства.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (11.04.2017)
Просмотров: 906
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar