Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №251 від 05.04.2017. Про внесення змін до Порядку підготовки,  оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів  регіонального


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2017 р. № 251

Київ

Про внесення змін до Порядку підготовки, 
оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів 
регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за 
рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку

Кабінет Міністрів України постановляє:
Внести до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 березня 2015 р. № 196 “Деякі питання державного фонду регіонального розвитку” (Офіційний вісник України, 2015 p., № 30, ст. 886, № 58, ст. 1899; 2016 р., № 87, ст. 2849), зміни, що додаються.
 
 
Прем’єр-міністр України
 
 
В. ГРОЙСМАН
 
 
Інд. 71
 
 

 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 5 квітня 2017 р. № 251

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку підготовки, оцінки та відбору 
інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, 
що можуть реалізовуватися за рахунок коштів 
державного фонду регіонального розвитку

1. Пункт 3 після абзацу другого доповнити новим абзацом такого змісту:
“перелік завдань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 385 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 70, ст. 1966), зокрема щодо розвитку спортивної інфраструктури, енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів;”.
У зв’язку з цим абзаци третій — сьомий вважати відповідно абзацами четвертим — восьмим.
2. Пункт 4 після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
“На реалізацію інвестиційних програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури та енергоефективності державних і комунальних навчальних та медичних закладів, передбачається не менше 
10 відсотків коштів державного фонду регіонального розвитку, розподіленого для регіону, за кожним з таких напрямів.
Інвестиційні програми і проекти, що передбачають здійснення заходів 
з енергозбереження будинків і споруд, повинні бути розроблені відповідно до державних будівельних норм та стандартів та забезпечувати комплексний підхід та максимальну енергоефективність від їх реалізації.”.
У зв’язку з цим абзаци другий — п’ятий вважати відповідно абзацами четвертим — сьомим.
3. У підпункті 1 пункту 7 слова “для інвестиційних програм і проектів, які передбачають будівництво,” замінити словами “для проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт)”.
4. Пункт 9 після слів “інвестиційних програм і проектів” доповнити словами “(у тому числі програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, погоджених з Мінмолодьспортом)”.
5. У пункті 10:
1) абзац перший після слів “(далі — комісія)” доповнити словами “, до складу якої входять члени Комітету Верховної Ради України з питань бюджету за рішенням Комітету (чисельністю не менше 50 відсотків складу такої комісії)”;
2) в абзаці другому слова “не менше двох третин” замінити словами “більш як половина”.
6. Абзац перший пункту 11 після слова “держадміністраціями” доповнити словами “(крім пропозицій стосовно програм і проектів, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, погоджених 
з Мінмолодьспортом)”.
7. Пункт 12 після слова “Мінрегіон” доповнити словами “на підставі рішення відповідної комісії та з урахуванням програм і проектів щодо розвитку спортивної інфраструктури, погоджених з Мінмолодьспортом”.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (13.04.2017)
Просмотров: 962
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar