Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №29 від 25.01.2017. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 січня 2017 р. № 29

Київ

Про затвердження Порядку використання 
коштів, передбачених у державному бюджеті 
для забезпечення підготовки та проведення 
пісенного конкурсу “Євробачення—2017”

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення—2017”, що додається.

Прем’єр-міністр України                                                             В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 25 січня 2017 р. № 29

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному 
бюджеті для забезпечення підготовки та проведення 
пісенного конкурсу “Євробачення—2017”

1. Цей Порядок визначає механізм використання  коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення—2017” (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Держкомтелерадіо.

Одержувачем бюджетних коштів є ПАТ “НСТУ” як мовник- організатор.

3. Бюджетні кошти спрямовуються ПАТ “НСТУ” на забезпечення підготовки та проведення пісенного конкурсу “Євробачення—2017”, зокрема на підготовку, створення та обслуговування інфраструктури місця для проведення конкурсу, здійснення організаційно-технічних заходів щодо забезпечення трансляції та проведення конкурсу, оренду та забезпечення функціонування арени для проведення фінальної частини конкурсу, організаційно-технічне забезпечення шоу-програми конкурсу, придбання обладнання, здійснення організаційно-супровідних та інших заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення та обслуговування конкурсу, в тому числі на оплату праці з нарахуваннями працівників Національної телекомпанії та ПАТ “НСТУ”, які залучені до підготовки та проведення конкурсу, з урахуванням періоду з 1 січня 2017 р. до дати державної реєстрації ПАТ “НСТУ”, відповідно до кошторису, який затверджується ПАТ “НСТУ” та погоджується Держкомтелерадіо.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору про їх закупівлю на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

5. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, облік бюджетних зобов’язань, а також відкриття рахунків в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

6. Одержувач бюджетних коштів подає щокварталу до 20 числа наступного місяця до Держкомтелерадіо інформацію про їх використання для її узагальнення і подання Мінфіну до 30 числа зазначеного місяця.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (31.01.2017)
Просмотров: 506
Всего комментариев: 0
avatar