Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №339 від 18.05.2017. Про внесення змін до постанови  Кабінету Міністрів України  від 8 вересня 2016 р. № 593


Постановление КМУ №339 от 18.05.2017. О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Украины от 8 сентября 2016 № 593

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 травня 2017 р. № 339

Київ

Про внесення змін до постанови
 Кабінету Міністрів України 
від 8 вересня 2016 р. № 593

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2016 р. № 593 “Деякі питання надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 71, ст. 2393) зміни, що додаються.

2. Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції та Державного агентства з питань електронного урядування щодо підписання ініційованого громадською організацією “TransparencyInternational Україна” Меморандуму про взаєморозуміння та співробітництво між Міністерством юстиції, Державним агентством з питань електронного урядування, громадською організацією “Transparency International Україна” та консорціумом “OрenOwnershiр”.

3. Міністерству юстиції, Державному агентству з питань електронного урядування за участю громадської організації “Transparency International Україна” та консорціуму “OрenOwnershiр” у місячний строк вжити заходів щодо визначення обсягу та структури даних, доступ до яких надається в рамках міжнародного проекту OpenOwnership.

Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН

Інд. 67

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 травня 2017 р. № 339

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2016 р. № 593

1. Вступну частину постанови після слів “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань” доповнити словами і цифрами “та з метою виконання зобов’язань України за результатами Антикорупційного саміту, що відбувся 12 травня 2016 р. у м. Лондоні, плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд” у 2016—2018 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 909,”.

2. Пункти 1—4 викласти в такій редакції:

“1. Установити, що відомості, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань (далі — Єдиний державний реєстр), надаються:

1) в електронному вигляді з використанням сервісної послуги у формі прикладного програмного інтерфейсу Єдиного державного реєстру з метою обробки та перетворення відкритих відомостей Єдиного державного реєстру для їх подальшого сприйняття автоматизованими та інформаційними системами;

2) у паперовому або електронному вигляді з використанням сервісної послуги з обробки статистичних та/або аналітичних даних;

3) в електронному вигляді з метою інтеграції відомостей з Єдиного державного реєстру про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичних осіб до Глобального реєстру бенефіціарних власників в рамках міжнародного проекту OpenOwnership.

2. Установити таку плату за надання відомостей з Єдиного державного реєстру:

1) два прожиткових мінімуми для працездатних осіб — щомісяця у разі надання відомостей відповідно до підпункту 1 пункту 1 цієї постанови;

2) 0,05 прожиткового мінімуму для працездатних осіб — за кожний запит у разі надання відомостей відповідно до підпункту 2 пункту 1 цієї постанови.

Відомості відповідно до підпункту 3 пункту 1 цієї постанови надаються безоплатно.

3. Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру, розмір якої визначається виходячи з місячного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому такі відомості надаються, та округлюється до гривні, перераховується до державного бюджету в установленому порядку.

4. Критерії, строки, порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру, умови та розмір плати за надання сервісних послуг, зазначених у підпунктах 1 і 2 пункту 1 цієї постанови, визначаються у договорах, укладених з технічним адміністратором Єдиного державного реєстру.”.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (22.05.2017)
Просмотров: 931
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar