Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №399 від 07.06.2017. Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь  ризику від провадження господарської діяльності у сфері


Постановление КМУ №399 вот07.06.2017. Об утверждении критерия, по которому оценивается степень риска от осуществления хозяйственной деятельности в сфере градостроительства и определяется периодичность проведения плановых мероприятий государственного надзора (контроля) органами государственного архитектурно-строительного контроля

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 червня 2017 р. № 399

Київ

Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь
 ризику від провадження господарської діяльності у сфері 
містобудування та визначається періодичність 
проведення планових заходів державного нагляду (контролю) 
органами державного архітектурно-будівельного контролю

Відповідно до частини другої статті 5 Закону України “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити критерій, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудування та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами державного архітектурно-будівельного контролю, згідно з додатком.

2. Ця постанова набирає чинності з дня набрання чинності Законом України від 17 січня 2017 р. № 1817-VIII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності”, але не раніше дня її опублікування.

Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН

Інд. 21

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 червня 2017 р. № 399

КРИТЕРІЙ,
за яким оцінюється ступінь ризику від провадження 
господарської діяльності у сфері містобудування 
та визначається періодичність проведення планових заходів 
державного нагляду (контролю) органами державного 
архітектурно-будівельного контролю

1. Критерієм, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудування, є клас наслідків (відповідальності) будівель і споруд.

2. Відповідно до встановленого критерію всі суб’єкти господарювання належать до одного з трьох ступенів ризику — високого, середнього та незначного.

3. До суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб’єкти, які провадять діяльність на об’єкті, віднесеному до значного класу наслідків (відповідальності) — СС3.

4. До суб’єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать суб’єкти, які провадять діяльність на об’єкті, віднесеному до середнього класу наслідків (відповідальності) — СС2.

5. До суб’єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать суб’єкти, які провадять діяльність на об’єкті, віднесеному до незначного класу наслідків (відповідальності) — СС1.

6. У разі коли суб’єкт господарювання може бути віднесений одночасно до двох або більше ступенів ризику, такий суб’єкт відноситься до більш високого ступеня ризику.

7. Планові заходи державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері містобудування, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт проводяться з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику — не частіше одного разу на два роки;

із середнім ступенем ризику — не частіше одного разу на три роки;

з незначним ступенем ризику — не частіше одного разу на п’ять років.

8. Періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері містобудування, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт встановлюється на конкретних об’єктах, господарська діяльність на яких може провадитися одним або кількома суб’єктами господарювання.

9. У разі коли за результатами двох останніх планових заходів державного нагляду (контролю) щодо суб’єкта господарювання на одному і тому ж об’єкті не виявлено фактів порушення вимог законодавства у сфері містобудування, будівельних норм, стандартів і правил під час виконання підготовчих та будівельних робіт, наступний плановий захід державного нагляду (контролю) щодо такого суб’єкта господарювання проводиться не раніше ніж через період часу, встановлений для відповідного ступеня ризику, збільшений у 1,5 раза.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (09.06.2017)
Просмотров: 1057
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar