Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №39 від 30.01.2013. Про затвердження Порядку реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 
ПОСТАНОВА

від 30 січня 2013 р. № 39 
Київ

Про затвердження Порядку реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги

Із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ 
№ 397 від 22.04.2015 
№ 146 від 16.03.2017

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги, що додається.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 22 березня 2000 р. № 543 “Про затвердження Порядку реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги” (Офіційний вісник України, 2000 р., № 12, ст. 480).

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 26


ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 30 січня 2013 р. № 39

ПОРЯДОК 
реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги

1. Реєстрація отримувачів гуманітарної допомоги проводиться шляхом включення їх до Єдиного реєстру отримувачів гуманітарної допомоги (далі - Реєстр).

Реєстр - це система збору, накопичення та обробки даних про юридичних осіб, які є отримувачами гуманітарної допомоги.

Реєстр веде Мінсоцполітики.

2. Реєстрації підлягають юридичні особи, зазначені в абзаці п’ятому статті 1 Закону України “Про гуманітарну допомогу”, та міжнародні благодійні організації, їх філії та представництва, акредитовані в Україні як відокремлені підрозділи іноземних неурядових організацій, та установи, що зареєстровані в установленому законодавством порядку (далі - міжнародні організації).

{Абзац перший пункту 2 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 397 від 22.04.2015}

Рішення про реєстрацію отримувачів гуманітарної допомоги приймає Мінсоцполітики.

3. Для реєстрації юридична особа, міжнародна організація подає Мінсоцполітики:

{Абзац перший пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 397 від 22.04.2015}

1) заяву;

2) орієнтовний перелік набувачів гуманітарної допомоги - юридичних осіб та/або інформацію про орієнтовну кількість населення, що потребує допомоги;

3) документи, необхідні для визнання вантажів, коштів, у тому числі в іноземній валюті, виконаних робіт, наданих послуг гуманітарною допомогою, згідно з переліком, затвердженим Мінсоцполітики;

{Підпункт 3 пункту 3 в редакції Постанови КМ № 146 від 16.03.2017}

4) копію установчого документа, засвідчену в установленому порядку (крім установчого документа, що оприлюднений на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”), або свідоцтва про акредитацію установленого зразка, засвідчену в установленому порядку (крім випадків, коли акредитація проведена відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань”), або підтвердження щодо реєстрації в МЗС.

{Підпункт 4 пункту 3 із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 397 від 22.04.2015; в редакції Постанови КМ № 146 від 16.03.2017}

4. Мінсоцполітики після надходження документів, зазначених у пункті 3 цього Порядку, приймає рішення про реєстрацію отримувача гуманітарної допомоги.

Мінсоцполітики надсилає копію зазначеного рішення обласним, Київській міській держадміністраціям, ДФС, Національному банку та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Міністерства.

{Абзац другий пункту 4 в редакції Постанови КМ № 146 від 16.03.2017}

5. У разі коли документи, зазначені у пункті 3 цього Порядку, подані не в повному обсязі або оформлені з порушенням вимог законодавства, Мінсоцполітики приймає рішення про відмову у включенні юридичної особи до Реєстру.

Копія рішення про відмову в реєстрації надсилається заявнику.

6. До Реєстру вносяться код згідно з ЄДРПОУ отримувача гуманітарної допомоги, дані про його місцезнаходження, найменування, прізвище та ініціали керівника, номери телефонів.

У разі внесення змін до відомостей про юридичну особу, яка є отримувачем гуманітарної допомоги, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, отримувачі гуманітарної допомоги зобов’язані протягом десяти календарних днів повідомити про це Мінсоцполітики для внесення відповідних змін до Реєстру.

7. Рішення про виключення отримувача гуманітарної допомоги з Реєстру приймається Мінсоцполітики в разі:

документального підтвердження факту порушення отримувачем гуманітарної допомоги законодавства про гуманітарну допомогу;

подання отримувачем гуманітарної допомоги заяви про виключення його з Реєстру;

ліквідації юридичної особи, яка є отримувачем гуманітарної допомоги.

Рішення про повторне включення до Реєстру юридичної особи, яка порушила законодавство про гуманітарну допомогу, може бути прийняте не раніше ніж через шість місяців після прийняття рішення про її виключення.

8. Інформація, що міститься в Реєстрі, є відкритою і загальнодоступною.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (22.03.2017)
Просмотров: 725
Всего комментариев: 0
avatar