Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №45 від 19.01.1998 р. Про затвердження умов, тривалості, порядку надання та оплати творчих відпусток


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ 


ПОСТАНОВА 

від 19 січня 1998 р. N 45 

Київ 

Про затвердження умов, тривалості, порядку надання та оплати творчих відпусток 

Відповідно до статті 16 Закону України "Про відпустки" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ: 

Затвердити умови, тривалість, порядок надання та оплати творчих відпусток, що додаються. 

 
 
Прем'єр-міністр України
В. ПУСТОВОЙТЕНКО 

Інд. 31 

 
 
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету 
Міністрів України 
від 19 січня 1998 р. N 45 


Умови, тривалість, порядок надання 
та оплати творчих відпусток 

1. Творчі відпустки надаються працівникам підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності за основним місцем їх роботи для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата або доктора наук, для написання підручника, а також монографії, довідника тощо (далі - наукова праця). 

2. Творча відпустка для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук тривалістю до трьох місяців та на здобуття наукового ступеня доктора наук - до шести місяців надається працівнику, який успішно поєднує основну діяльність із науковою роботою. Ця творча відпустка надається на підставі заяви працівника та рекомендації наукової (науково-технічної) ради центрального органу виконавчої влади або вченої ради вищого навчального закладу III - IV рівня акредитації чи науково-дослідного інституту відповідного профілю (далі - вчена рада) про доцільність надання творчої відпустки. 

Для отримання рекомендації про доцільність надання творчої відпустки здобувач наукового ступеня повинен зробити наукову доповідь на засіданні кафедри, відділу або лабораторії, де проводиться наукова робота. За результатами доповіді кафедра, відділ, лабораторія подають вченій раді мотивований висновок з обгрунтуванням тривалості творчої відпустки. 

Творча відпустка не надається для закінчення дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора наук особам, які закінчили відповідно аспірантуру чи докторантуру, а також здобувачу одного й того ж наукового ступеня повторно. 

3. Творча відпустка для написання підручника чи наукової праці тривалістю до трьох місяців надається працівнику, який успішно поєднує основну діяльність із творчою роботою. Ця творча відпустка надається на підставі заяви працівника та довідки видавництва про включення підручника чи наукової праці до плану випуску видань на поточний рік. 

Якщо підручник чи наукова праця створюється авторським колективом, творча відпустка надається одному з його членів за письмовою заявою, підписаною всіма членами авторського колективу. 

4. Творчі відпустки надаються працівникам поряд з іншими відпустками, передбаченими законодавством, і оформлюються наказом власника або уповноваженого ним органу підприємства, установи, організації. 

5. На час творчих відпусток за працівниками зберігається місце роботи (посада) та заробітна плата. Порядок обчислення середньої заробітної плати визначається згідно із законодавством. 


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (09.09.2015)
Просмотров: 1261 | Теги: оплата, порядок надання, творча відпустка, умови, постанова кабміну, тривалість
Всего комментариев: 0
avatar