Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №47 від 01.02.2017. Про внесення змін до Порядку відшкодування майнової шкоди (збитків), завданої особам внаслідок запровадження


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 лютого 2017 р. № 47

Київ

Про внесення змін до Порядку відшкодування майнової 
шкоди (збитків), завданої особам внаслідок запровадження
карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку з 
проведенням процедур і робіт щодо ліквідації особливо 
небезпечних (карантинних) хвороб

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку відшкодування майнової шкоди (збитків), завданої особам внаслідок запровадження карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації особливо небезпечних (карантинних) хвороб, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2012 р. № 1003 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 83, ст. 3358), зміни, що додаються.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 75

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 1 лютого 2017 р. № 47

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку відшкодування майнової 
шкоди (збитків), завданої особам внаслідок запровадження 
карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку
з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації 
особливо небезпечних (карантинних) хвороб

1. В абзаці першому пункту 3 слова “фонду бюджету” замінити словами “фонду відповідного бюджету залежно від рівня надзвичайної ситуації”.

2. Абзаци другий — четвертий пункту 4 викласти в такій редакції:

“наявне поголів’я сільськогосподарських тварин на території, на якій запроваджено карантин за рішенням комісії, згідно з даними відповідної місцевої державної адміністрації;

середня вага однієї голови худоби або птиці, що продані переробним підприємствам (у розрізі категорій господарств) у регіоні (районі), згідно з даними відповідної місцевої державної адміністрації;

ціна, яка у середньому склалася на худобу або птицю, що продані переробним підприємствам (у розрізі категорій господарств) у відповідному регіоні (районі), згідно з даними відповідної місцевої державної адміністрації.”.

3. Пункти 5 і 6 викласти в такій редакції:

“5. Мінагрополітики, структурний підрозділ з питань агропромислового розвитку відповідної місцевої державної адміністрації (залежно від рівня надзвичайної ситуації) протягом однієї доби після прийняття комісією рішення про запровадження карантину готують прогнозний розрахунок коштів, необхідних для відшкодування завданої майнової шкоди (збитків).

6. Мінекономрозвитку, структурний підрозділ з питань економічного розвитку відповідної місцевої державної адміністрації протягом однієї доби після отримання прогнозного розрахунку коштів, необхідних для відшкодування завданої майнової шкоди (збитків), готують в установленому порядку проект акта Кабінету Міністрів України, обласної, районної державної адміністрації щодо виділення коштів з резервного фонду відповідного бюджету залежно від рівня надзвичайної ситуації для відшкодування завданої майнової шкоди (збитків).”.

4. В абзаці четвертому пункту 7 слова “трьох діб” замінити словами “однієї доби”.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (03.02.2017)
Просмотров: 854
Всего комментариев: 0
avatar