Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №505 від 12.07.2017. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки кадрів у ПТНЗ


Постановление КМУ №505 от 12.07.2017. Об утверждении Порядка использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для подготовки кадров в ПТУ

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 липня 2017 р. № 505

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів,
передбачених у державному бюджеті для підготовки
кадрів у професійно-технічних навчальних закладах
за професіями загальнодержавного значення

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підготовки кадрів у професійно-технічних навчальних закладах за професіями загальнодержавного значення, що додається.

2. Дозволити здійснювати протягом бюджетного періоду видатки на підготовку кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах державної та/або комунальної форми власності одночасно з державного і місцевих бюджетів.

Прем’єр-міністр України                                                   В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України 
від 12 липня 2017 р. № 505

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті
для підготовки кадрів у професійно-технічних навчальних
закладах за професіями загальнодержавного значення

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Підготовка кадрів у професійно- технічних навчальних закладах за професіями загальнодержавного значення” (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОН.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на оплату послуг професійно- технічних навчальних закладів державної та/або комунальної форми власності (поточні видатки) з підготовки кваліфікованих робітників на умовах державного замовлення за професіями загальнодержавного значення, перелік яких затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 818 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 93, ст. 3030).

4. Підготовка кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах за професіями загальнодержавного значення здійснюється відповідно до Закону України “Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів”.

5. Вартість підготовки кваліфікованих робітників визначається на підставі Методики розрахунку орієнтовної середньої вартості підготовки одного кваліфікованого робітника, фахівця, аспіранта, докторанта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20 травня 2013 р. № 346 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 38, ст. 1342).

6. Виконавцями державного замовлення на підготовку кваліфікованих робітників за професіями загальнодержавного значення можуть бути професійно-технічні навчальні заклади державної та/або комунальної форми власності, які пройшли конкурсний відбір та з якими відповідно до законодавства укладено державний контракт на підготовку робітничих кадрів за державним замовленням.

7. Відбір виконавців державного замовлення проводиться конкурсною комісією, яка утворюється щороку державним замовником відповідно до законодавства.

8. Закупівля послуг з підготовки кваліфікованих робітників за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

9. Підготовка кваліфікованих робітників здійснюється відповідно до державного контракту, який укладається між МОН та професійно-технічним навчальним закладом.

10. З метою недопущення виникнення кредиторської заборгованості на кінець року в державному контракті зазначається умова щодо обов’язковості коригування сум державного контракту в разі зменшення бюджетних призначень.

11. Заклади професійно-технічної освіти подають у строк, визначений МОН, звіти про обсяги прийомів та випуску кваліфікованих робітників за встановленою ним формою. МОН подає Мінекономрозвитку та Мінфіну узагальнену інформацію про виконання державного замовлення в натуральному виразі у розрізі областей та професій.

12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (16.07.2017)
Просмотров: 1671
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar