Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №531 від 01.10.2014. Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов'язкове державне соціальне страхувня


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА

від 1 жовтня 2014 р. N 531

Київ

Про особливості реалізації прав деяких категорій осіб на загальнообов'язкове державне соціальне страхування

Із змінами і доповненнями, внесеними
постановами Кабінету Міністрів України
 від 8 липня 2015 року N 471,
від 14 вересня 2016 року N 634

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що:

1) особи, які перебувають (перебували) у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами або були добровільно застраховані та переселилися з тимчасово окупованої території, району проведення антитерористичної операції або зони надзвичайної ситуації (далі - застраховані особи), мають право на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування" робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування, а до завершення заходів, пов'язаних з утворенням зазначеного Фонду та його робочих органів, - робочими органами Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань та Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - фонди) відповідно до пункту 6 розділу VII "Прикінцеві та перехідні положення" зазначеного Закону за фактичним місцем проживання у порядку, встановленому правліннями фондів. 

(абзац перший підпункту 1 пункту 1 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 р. N 471)

Матеріальне забезпечення виплачується застрахованим особам в установленому порядку через банки;

2) матеріальне забезпечення та соціальні послуги надаються за умови подання документів, що підтверджують право застрахованих осіб на їх надання, а у разі відсутності таких документів - на підставі відомостей Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування.

У разі відсутності у зазначеному Реєстрі необхідних відомостей матеріальне забезпечення надається у мінімальному розмірі, встановленому правліннями фондів, з наступним перерахуванням сум матеріального забезпечення після надходження документів, що підтверджують право застрахованих осіб на його надання.

1 1. Установити, що дія цієї постанови поширюється на застрахованих осіб, фактичне місце проживання яких знаходиться в населених пунктах, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, та які перебувають (перебували) у трудових відносинах із:

підприємствами, установами, організаціями чи фізичними особами, що зареєстровані на тимчасово окупованій території України, в районі проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях або в зоні надзвичайної ситуації;

бюджетними установами, підприємствами та організаціями, що належать до сфери їх управління, які переміщені з населених пунктів, на території яких органи державної влади не здійснюють свої повноваження, в населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі, та відомості щодо зміни їх місцезнаходження внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, але які не забезпечили провадження своєї діяльності. 

(постанову доповнено пунктом 1 1 згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 08.07.2015 р. N 471,
пункт 1 1 у редакції постанови
 Кабінету Міністрів України від 14.09.2016 р. N 634)

2. Рекомендувати правлінню Фонду соціального страхування прийняти власні нормативно-правові акти, необхідні для реалізації цієї постанови. 

(пункт 2 у редакції постанови Кабінету
 Міністрів України від 08.07.2015 р. N 471)

 

Прем'єр-міністр України
А. ЯЦЕНЮК

Інд. 26


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (24.09.2015)
Просмотров: 1059 | Теги: реалізація прав, соціальне, Особливості, категорії осіб, постанова кабміну, обов’язкове, державне страхування
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar