Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №721 від 19.10.2016. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 жовтня 2016 р. № 721

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Адміністрації Державної прикордонної служби на реалізацію заходів щодо підвищення 
обороноздатності і безпеки держави 

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок  використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Адміністрації Державної прикордонної служби на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, що додається.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

      В. ГРОЙСМАН

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 жовтня 2016 р. № 721

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для Адміністрації Державної прикордонної служби на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Видатки для Адміністрації Державної прикордонної служби України на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави” (далі — бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються, зокрема, на:

закупівлю та модернізацію військової техніки;

закупівлю боєприпасів;

погашення кредиторської заборгованості, що склалася на початок бюджетного періоду, зобов’язання за якою зареєстровані в органах Казначейства.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МВС, відповідальним виконавцем бюджетної програми — Адміністрація Держприкордонслужби.

Адміністрація Держприкордонслужби визначає розподіл бюджетних коштів у розрізі розпорядників таких коштів нижчого рівня та забезпечує доведення їх обсягу згідно з помісячним розподілом спеціального фонду державного бюджету (крім власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) у межах відповідних фактичних надходжень спеціального фонду державного бюджету.

4. Бюджетні зобов’язання беруться розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня виключно в межах відповідних фактичних надходжень спеціального фонду державного бюджету.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

6. Операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, проводяться в установленому законодавством порядку.

7. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (25.10.2016)
Просмотров: 698
Всего комментариев: 0
avatar