Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №764 від 26.10.2016. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті ДСНС


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 жовтня 2016 р. № 764

Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті Державній службі з надзвичайних ситуацій на здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті Державній службі з надзвичайних ситуацій на здійснення заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави, що додається.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 жовтня 2016 р. № 764

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті 
Державній службі з надзвичайних ситуацій на здійснення заходів
щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених ДСНС у державному бюджеті за програмою “Видатки для Державної служби України з надзвичайних ситуацій на реалізацію заходів щодо підвищення обороноздатності і безпеки держави” (далі — бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів у районі проведення антитерористичної операції в період її проведення за такими напрямами:

закупівля спеціальної інженерної техніки, у тому числі вантажопідіймальних засобів,засобів механізації землерийних робіт, спеціальних аварійно-рятувальних автомобілів різних типів;

закупівля спеціальної техніки, обладнання для механізації розмінувальних робіт і транспортування вибухонебезпечних предметів, вибухових речовин.

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є МВС, відповідальним виконавцем бюджетної програми — ДСНС. Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є бюджетні установи, які визначаються ДСНС.

4. ДСНС здійснює розподіл коштів у розрізі розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та забезпечує фінансування згідно з помісячним розписом спеціального фонду державного бюджету у межах відповідних фактичних надходжень.

5. Ведення бухгалтерського обліку, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється в установленому законом порядку.

7. Складання і подання фінансової звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!



Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: advokat (01.11.2016)
Просмотров: 607
Всего комментариев: 0
avatar