Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №802 від 09.11.2016. Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Харків


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 листопада 2016 р. № 802

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Харків на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі “Прозорий офіс”

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Харків на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі “Прозорий офіс”, що додаються.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 листопада 2016 р. № 802

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
 надання субвенції з державного бюджету міському 
бюджету міста Харків на проведення робіт, пов’язаних зі створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних 
послуг у форматі “Прозорий офіс”

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету міському бюджету міста Харків на проведення робіт, пов’язаних із створенням і забезпеченням функціонування центрів надання адміністративних послуг у форматі “Прозорий офіс” (далі — субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінсоцполітики. Розпорядник субвенції за міським бюджетом м. Харкова визначається відповідно до рішення Харківської міської ради про такий бюджет згідно із законодавством.

3. Субвенція спрямовується на реконструкцію будівель адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради та адміністрації Київського району Харківської міської ради під центри надання соціальних послуг.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

5. Видатки, пов’язані з фінансуванням за рахунок субвенції об’єктів капітального будівництва, здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374), Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 461 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 32, ст. 1359), постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 34, ст. 916).

6. Казначейство:

перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399; 2015 р., № 7, ст. 161), і Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого Мінфіном;

інформує щомісяця до 10 числа Мінсоцполітики та Мінфін про обсяги перерахування субвенції та касові видатки.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Розпорядник субвенції за міським бюджетом м. Харкова щомісяця до 5 числа подаєМінсоцполітики інформацію про використання субвенції.

9. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль і відповідальність за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (16.11.2016)
Просмотров: 613
Всего комментариев: 0
avatar