Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №80 від 14.02.2017. Про затвердження Порядку відшкодування вартості витрат на утримання засуджених в установах виконання покарань


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 14 лютого 2017 р. № 80

Київ

Про затвердження Порядку відшкодування 
вартості витрат на утримання засуджених 
в установах виконання покарань

Відповідно до статей 601, 121 і 122 Кримінально-виконавчого кодексу України, статті 481 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок відшкодування вартості витрат на утримання засуджених в установах виконання покарань, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 29

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 лютого 2017 р. № 80

ПОРЯДОК
відшкодування вартості витрат на утримання 
засуджених в установах виконання покарань

1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування витрат, пов’язаних з утриманням засуджених до обмеження або позбавлення волі на певний строк (далі — засуджені) в установах виконання покарань.

2. У цьому Порядку терміни вживаються у значенні, наведеному в Кримінально-виконавчому кодексі України, Законі України “Про житлово-комунальні послуги” та інших нормативно-правових актах.

3. Утримання засуджених в установах виконання покарань полягає у створенні належних матеріально-побутових умов під час відбування покарання, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України та іншими нормативно-правовими актами.

4. Засуджені відшкодовують вартість свого утримання в установах виконання покарань, крім випадків, передбачених Кримінально-виконавчим кодексом України.

5. Відшкодування засудженими вартості витрат на їх утримання за звітний місяць здійснюється із заробітку, пенсій та іншого доходу, що нараховані засудженим у місяці, що настає за звітним.

6. Утримання засуджених в установах виконання покарань включає в себе надання житлово-комунальних та побутових послуг.

До житлово-комунальних послуг, що надаються засудженим, належать:

комунальні послуги (централізоване постачання холодної води, централізоване постачання гарячої води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), газо- та електропостачання, централізоване опалення, а також вивезення побутових відходів тощо);

послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічне обслуговування, обслуговування внутрішньобудинкових мереж, освітлення місць загального користування, поточний ремонт, вивезення побутових відходів тощо).

До побутових послуг, що можуть надаватися засудженим, належать послуги:

з ремонту взуття;

з ремонту одягу та побутових текстильних виробів;

з ремонту, реставрації та поновлення меблів;

з ремонту радіотелевізійної та іншої аудіо- та відеоапаратури;

з ремонту електропобутової техніки та інших побутових приладів;

з прання, оброблення білизни та інших текстильних виробів;

лазень;

з дрібного ремонту, прасування білизни та одягу;

перукарень.

Побутові послуги, що можуть надаватися засудженим, визначаються галузевим класифікатором “Класифікація послуг і продукції у сфері побутового обслуговування” (ГК 201-01-2001).

7. Вартість витрат на утримання засуджених в установах виконання покарань, яка відшкодовується із нарахованого їм заробітку, пенсій та іншого доходу, розраховується за видами наданих послуг, які безпосередньо пов’язані із забезпеченням створення належних матеріально-побутових умов під час відбування покарання.

Методика розрахунку розмірів відшкодування вартості витрат на утримання засуджених в установах виконання покарань затверджується Мін’юстом.

8. Кошти, які установа виконання покарань отримує від відшкодування засудженими вартості витрат на їх утримання, зараховуються до спеціального фонду державного бюджету та використовуються в порядку, встановленому законодавством.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 14 лютого 2017 р. № 80

ПЕРЕЛІК
постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 22 лютого 1992 р. № 78  “Про зміни порядку відрахувань із заробітної плати засуджених, що утримуються в установах Державної пенітенціарної служби”.

2. Пункт 1 постанови Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 1999 р. № 1988 “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 43, ст. 2154).

3. Пункт 1 змін, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2009 р. № 1290 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 93, ст. 3176).

4. Пункт 1 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 р. № 1109 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 84, ст. 3078).


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (16.02.2017)
Просмотров: 1456
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar