Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №811 від 09.11.2016. Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 9 листопада 2016 р. № 811

Київ

Деякі питання оплати праці працівників структурних 
підрозділів з питань соціального захисту населення 
місцевих державних адміністрацій

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Головам місцевих державних адміністрацій забезпечити спрямування відповідних видатків структурним підрозділам з питань соціального захисту населення районних державних адміністрацій на виплату надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу працівникам зазначених підрозділів, які виконують функції з надання різних видів соціальної допомоги.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування встановлювати працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських і районних у містах (у разі їх утворення) рад надбавку за особливий характер роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 732 “Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 76, ст. 2528).

Прем’єр-міністр України                                                               В. ГРОЙСМАН


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (24.11.2016)
Просмотров: 1858
Всего комментариев: 0
avatar