Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №833 від 16.11.2016. Про внесення змін до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 листопада 2016 р. № 833

Київ

Про внесення змін до Порядку виплати
одноразової матеріальної допомоги особам, 
які постраждали від торгівлі людьми

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до Порядку виплати одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів Українивід 25 липня 2012 р. № 660 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 56, ст. 2239; 2013 р., № 10,ст. 377), зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2017 року.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

                     В. ГРОЙСМАН

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 листопада 2016 р. № 833

ЗМІНИ, 
що вносяться до Порядку виплати одноразової матеріальної 
допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми

1. Абзац другий пункту 2 викласти в такій редакції:

“Виплата матеріальної допомоги здійснюється органами виконавчої влади Автономної Республіки Крим, структурними підрозділами з питань соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій, районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх створення) (крім мм. Києва та Севастополя) рад (далі — органи соціального захисту населення) одноразово у розмірі трьох прожиткових мінімумів для відповідної категорії осіб (діти віком до шести років; діти віком від шести до 18 років; працездатні особи; особи, які втратили працездатність), установлених на момент звернення особи за матеріальною допомогою.”.

2. В абзаці дев’ятому пункту 3 слова “в розмірі прожиткового мінімуму” і “установленого” замінити відповідно словами “у розмірі трьох прожиткових мінімумів” і “установлених”.


Нравится? Лайкни!



Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (22.11.2016)
Просмотров: 560
Всего комментариев: 0
avatar