Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №855 від 23.11.2016. Про затвердження Порядку використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 листопада 2016 р. № 855

Київ

Про затвердження Порядку використання 
у 2016 році коштів, передбачених у державному 
бюджеті на розроблення (створення) програмного 
забезпечення для функціонування Єдиної 
державної електронної бази з питань освіти

Відповідно до Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2016 році коштів, передбачених у державному бюджеті на розроблення (створення) програмного забезпечення для функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти, що додається.

 

 

Прем’єр-міністр України

 

 

В. ГРОЙСМАН

 

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 листопада 2016 р. № 855

ПОРЯДОК
використання у 2016 році коштів, передбачених у 
державному бюджеті на розроблення (створення) 
програмного забезпечення для функціонування Єдиної 
державної електронної бази з питань освіти

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2016 рік за програмою 2201170 “Здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів” на розроблення (створення) програмного забезпечення для функціонування Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є МОН. Одержувачем бюджетних коштів є державне підприємство “Інфоресурс”, що є технічним адміністратором Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на розроблення (створення) програмного забезпечення, за допомогою якого функціонуватиме Єдина державна електронна база з питань освіти.

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням взятих на облік органами Казначейства бюджетних зобов’язань відповідно до паспорта бюджетної програми.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється відповідно до законодавства.

6. Одержувач бюджетних коштів за результатами проведення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг укладає з переможцем процедури закупівлі договір про закупівлю, до якого обов’язково включаються такі умови:

поставка товарів, виконання робіт і надання послуг за результатами процедури закупівлі завершуються до 31 грудня 2016 року;

за результатами закупівлі всі майнові, в тому числі виключні, права інтелектуальної власності на розроблене (створене) програмне забезпечення належатимуть МОН.

7. Відображення у первинному і бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (24.11.2016)
Просмотров: 600
Всего комментариев: 0
avatar