Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №86 выд 04.03.2015 р. Деякі питання перетинання державного кордону України


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ


ПОСТАНОВА

від 4 березня 2015 р. N 86

Київ

Деякі питання перетинання державного кордону України

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Відповідно до статті 7 Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про порядок перетинання українсько-російського державного кордону жителями прикордонних регіонів України та Російської Федерації, вчиненої 18 жовтня 2011 р. в м. Донецьку, запровадити тимчасові обмеження на перетинання державного кордону України жителями прикордонних регіонів Російської Федерації.

2. Установити, що з 16 березня 2015 р. громадяни Російської Федерації - жителі прикордонних регіонів в'їжджають в Україну виключно через міжнародні та міждержавні пункти пропуску на підставі документів, дійсних для виїзду за кордон, та перебувають на її території строком до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в'їзду.

3. Міністерству закордонних справ поінформувати Уряд Російської Федерації про тимчасові обмеження на перетинання державного кордону України жителями прикордонних регіонів Російської Федерації.

4. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування та залишається чинною до прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про скасування тимчасових обмежень, зазначених у пункті 2 цієї постанови.

 

Прем'єр-міністр України
А. ЯЦЕНЮК


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (24.09.2015)
Просмотров: 842
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar