Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №909 від 07.12.2016. Про внесення змін до Положення про надання на конкурсних засадах спортивній федерації статусу національної


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 7 грудня 2016 р. № 909

Київ

Про внесення змін до Положення про надання 
на конкурсних засадах спортивній федерації 
статусу національної та позбавлення такого статусу

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Положення про надання на конкурсних засадах спортивній федерації статусу національної та позбавлення такого статусу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 січня 2012 р. № 22 (Офіційний вісник України, 2012 р., № 5, ст. 172; 2013 р., № 83, ст. 3084), зміни, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                           В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 грудня 2016 р. № 909

ЗМІНИ,
що вносяться до Положення про надання на конкурсних
засадах спортивній федерації статусу національної
та позбавлення такого статусу

1. У пункті 7:

1) абзаци третій і четвертий виключити;

2) в абзаці п’ятому слова “засвідчена органом, який видав оригінал документа” замінити словами “засвідчена в установленому законодавством порядку, крім статуту, що оприлюднений на порталі електронних сервісів відповідно до вимог Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань”.

2. Пункт 8 викласти в такій редакції:

“8. Розгляд документів та відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, отриманих відповідно до Порядку надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, затвердженого Мін’юстом, здійснюється на засіданні комісії, яке проводиться протягом 15 днів після закінчення строку їх подання, у присутності учасника конкурсу або уповноваженої ним особи. Про місце і час проведення засідання комісіїМінмолодьспорт протягом 10 днів після закінчення строку подання таких документів та відомостей додатково повідомляє учасникам у письмовій формі.

Під час розгляду документів та відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань комісія перевіряє їх комплектність і правильність оформлення.”.

3. Пункт 15 доповнити абзацом такого змісту:

“скасування рішення про визнання виду спорту.”.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (09.12.2016)
Просмотров: 564
Всего комментариев: 0
avatar