Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Постанова КМУ №925 від 30.11.2016. Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 листопада 2016 р. № 925

Київ

Про затвердження Порядку та умов надання 
субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 
на модернізацію та оновлення матеріально-технічної 
бази професійно-технічних навчальних закладів 
державної форми власності

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності, що додаються.

Прем’єр-міністр України                                                              В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО 
постановою Кабінету Міністрів України 
від 30 листопада 2016 р. № 925

ПОРЯДОК ТА УМОВИ
надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 
модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-
технічних навчальних закладів державної форми власності

1. Цей Порядок та умови визначають механізм надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази професійно-технічних навчальних закладів державної форми власності, передбаченої законом про Державний бюджет України на відповідний рік (далі — субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є МОН.

Розпорядниками субвенції за місцевими бюджетами є структурні підрозділи з питань освіти і науки, які визначаються рішенням відповідної місцевої ради про такий бюджет, згідно із законодавством.

3. Субвенція спрямовується на придбання сільськогосподарської техніки, обладнання, матеріалів та устаткування професійно-технічними навчальними закладами державної форми власності, на базі яких будуть створені навчально-практичні центри з підготовки робітників за професіями “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування”, “Швачка. Кравець. Закрійник”.

4. Використання субвенції здійснюється в обсязі, передбаченому в Державному бюджеті України на відповідний рік, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710 “Про ефективне використання державних коштів” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 83, ст. 2739).

5. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

6. Попередня оплата товарів, робіт і послуг, що закуповуються за рахунок субвенції, проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2014 р. № 117 “Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти” (Офіційний вісник України, 2014 р., № 34, ст. 916).

7. Казначейство:

перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 p., № 96, ст. 3399; 2015 р., № 7, ст. 161), і Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами, затвердженого Мінфіном;

інформує щомісяця до 15 числа Мінфін і МОН про обсяги перерахування субвенції та касові видатки в розрізі місцевих бюджетів, що фінансуються за її рахунок.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Розпорядники субвенції подають щомісяця до 10 числа МОН інформацію про використання субвенції.

10. МОН до 20 числа кожного місяця інформує Мінфін про використання субвенції.

11. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: yurist-online (13.12.2016)
Просмотров: 1141
Всего комментариев: 0
avatar