Главная » Статьи » Постановления КМУ / Постанови КМУ

Розпорядження КМУ №277-р від 12.04.2017. Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2017 році


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 12 квітня 2017 р. N 277-р
Київ
Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у складі згідно з додатком.
Надати співголовам Організаційного комітету право затверджувати його персональний склад та вносити у разі потреби до нього зміни.
2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, що додається.
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям подати до 1 жовтня 2017 р. Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції інформацію про стан виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, для її узагальнення та подання до 15 жовтня 2017 р. Кабінетові Міністрів України.
 
Прем'єр-міністр України
В. ГРОЙСМАН
Інд. 73


 
Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 12 квітня 2017 р. N 277-р


СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


Прем'єр-міністр України, співголова Оргкомітету
Глава Адміністрації Президента України, співголова Оргкомітету (за згодою)
Віце-прем'єр-міністр України, заступник співголів Оргкомітету
Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі
Віце-прем'єр-міністр України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства
Міністр соціальної політики
Міністр охорони здоров'я
Міністр фінансів
Міністр внутрішніх справ
Міністр оборони
Міністр закордонних справ
Міністр освіти і науки
Міністр молоді та спорту
Міністр культури
Перший заступник Міністра інфраструктури
Голова ДСНС
Голова СБУ (за згодою)
Голова Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції
Голова Укрдержархіву
Голова Держкомтелерадіо
Заступник Глави Адміністрації Президента України (за згодою)
Голова Держприкордонслужби
Голова Українського інституту національної пам'яті
Голова Київської міськдержадміністрації
Голова Київської облдержадміністрації
Радник Міністра культури
Керівник Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони Адміністрації Президента України (за згодою)
Керівник Головного департаменту з питань діяльності правоохоронних органів та протидії корупції Адміністрації Президента України (за згодою)
Керівник Головного департаменту регіональної та кадрової політики Адміністрації Президента України (за згодою)
Керівник Головного департаменту з питань внутрішньої політики Адміністрації Президента України (за згодою)
Керівник Головного департаменту Державного Протоколу та Церемоніалу Адміністрації Президента України (за згодою)
Заступник Керівника Державного управління справами (за згодою)
Голова Української спілки в'язнів - жертв нацизму (за згодою)
Голова Всеукраїнського союзу громадських об'єднань учасників бойових дій, ветеранів військової служби та правоохоронних органів "Всеукраїнський союз" (за згодою)
Директор Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні" (за згодою)
Директор Центру досліджень визвольного руху (за згодою)
Голова Всеукраїнської спілки ветеранів війни (за згодою)


 
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 12 квітня 2017 р. N 277-р


ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні


1. Забезпечити:
1) затвердження та виконання планів заходів з підготовки та відзначення у 2017 році Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Мінкультури, Мінсоцполітики, Міноборони, МВС, МЗС, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Укрдержархів, Держкомтелерадіо, Адміністрація Держприкордонслужби, МОН, МОЗ, ДСНС, Мінфін, Мін'юст, Український інститут національної пам'яті, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Національна академія наук (за згодою), обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень 2017 року;
2) вчасну виплату разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань".
Мінсоцполітики, Мінфін, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
3) відвідування представниками органів виконавчої влади ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, у тому числі тих, що перебувають на лікуванні у медичних закладах та у закладах соціального захисту населення.
Міноборони, МОН, МОЗ, МВС, Адміністрація Держприкордонслужби, Мінсоцполітики, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
4) надання належної кваліфікованої медичної допомоги ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху, жертвам нацистських переслідувань, нинішнім захисникам Вітчизни, зокрема диспансеризацію та госпіталізацію, приділивши особливу увагу тим, що проживають у сільських населених пунктах.
МОЗ, Міноборони, обласні та Київська міська держадміністрації.
Постійно;
5) зміцнення та розвиток матеріально-технічної бази госпіталів, відділень, палат для ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, будинків-інтернатів для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричних пансіонатів, пансіонатів для ветеранів війни та праці.
МОЗ, Мінфін, Міноборони, Мінсоцполітики, обласні та Київська міська держадміністрації.
Постійно;
6) проведення обстеження матеріальних та соціально-побутових умов проживання ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань та сімей загиблих воїнів з метою надання їм за рахунок місцевих бюджетів матеріальної та іншої допомоги.
Обласні та Київська міська держадміністрації.
Постійно;
7) проведення у загальноосвітніх навчальних закладах та військових частинах військово-патріотичних заходів, уроків мужності, лекцій, виставок, презентацій за участю ветеранів війни, борців за незалежність України у XX столітті, учасників антитерористичної операції у Донецькій та Луганській областях.
Обласні та Київська міська держадміністрації, Мінмолодьспорт, МОН, Міноборони, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.
5 - 7 травня 2017 року;
8) проведення зустрічей керівників органів виконавчої влади з представниками громадських об'єднань ветеранів війни, учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань (далі - громадські об'єднання) з метою виявлення проблемних питань соціального захисту та вжиття заходів для їх вирішення.
Мінсоцполітики, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
9) проведення заходів з упорядкування військових поховань, ремонту та реставрації меморіалів, пам'ятників, обелісків, пам'ятних знаків загиблих у Другій світовій війні.
Обласні та Київська міська держадміністрації, Мінрегіон.
Постійно;
10) відвідування делегаціями ветеранів війни, учасників антитерористичної операції та членами їх сімей, близькими родичами загиблих військовослужбовців, представниками громадських організацій місць поховань воїнів, які загинули під час Другої світової війни на території України, Республіки Білорусь, Латвії та Угорщини.
Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, МЗС, Мінінфраструктури, Адміністрація Держприкордонслужби, обласні та Київська міська держадміністрації.
Травень - вересень 2017 року;
11) проведення урочистих заходів на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні".
Київська міська держадміністрація, Мінкультури, Міноборони, Український інститут національної пам'яті, громадські об'єднання (за згодою).
8 - 9 травня 2017 року.
2. Сприяти:
1) проведенню релігійними організаціями панахиди за загиблими у Другій світовій війні та молебню за захисників Вітчизни.
Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації.
8 - 9 травня 2017 року;
2) провадженню громадськими об'єднаннями статутної діяльності, пов'язаної з проведенням заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення і 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, обласні та Київська міська держадміністрації.
Постійно.
3. Забезпечити підготовку та проведення:
1) заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення і 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, за участю представників органів виконавчої влади, дипломатичного корпусу, народних депутатів України, територіальних громад, представників громадських об'єднань, учасників антитерористичної операції, волонтерів, молоді та духовенства.
Мінкультури, Український інститут національної пам'яті, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики, Міноборони, МЗС, обласні та Київська міська держадміністрації.
8 - 9 травня 2017 року;
2) покладення вінків, квітів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні до пам'ятників і меморіалів у столиці України - місті-герої Києві, обласних центрах, інших населених пунктах.
Обласні та Київська міська держадміністрації, Міноборони, Державна служба у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінсоцполітики.
8 - 9 травня 2017 року;
3) меморіально-мистецької акції "Перша хвилина миру".
Мінкультури, Український інститут національної пам'яті, Київська міська держадміністрація, громадські об'єднання (за згодою).
8 травня 2017 року;
4) проведення Всеукраїнської акції "Мак пам'яті"
Український інститут національної пам'яті, Мінкультури, обласні та Київська міська держадміністрації, громадські об'єднання (за згодою).
1 - 9 травня 2017 року;
5) проведення ритуалу прийняття Військової присяги військовослужбовцями строкової служби військових частин Київського гарнізону на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні" за участю Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України.
Міноборони.
9 травня 2017 року;
6) участь військових оркестрів та особового складу Збройних Сил у святковому дійстві "Пам'ятаємо! Перемагаємо!" разом з Київською міською держадміністрацією для киян та гостей міста на території Меморіального комплексу "Національний музей історії України у Другій світовій війні".
Міноборони, Київська міська держадміністрація.
9 травня 2017 року.
4. Організувати:
1) показ художніх та документальних фільмів, присвячених подвигу українського народу у Другій світовій війні, виступи у засобах масової інформації учасників українського визвольного руху, жертв нацистських переслідувань, учасників антитерористичної операції та представників ветеранського руху.
Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
2) проведення виставок фото- та архівних документів, присвячених Другій світовій війні.
Укрдержархів, Український інститут національної пам'яті, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
3) проведення інформаційно-просвітницького проекту "УПА: відповідь нескореного народу".
Український інститут національної пам'яті, МІП, Київська міська держадміністрація, громадські об'єднання (за згодою).
Травень 2017 року.
5. Забезпечити:
1) висвітлення у державних засобах масової інформації заходів з підготовки та відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Держкомтелерадіо, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
2) у місцях проведення заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:
охорону громадського порядку, безпеку дорожнього руху та безпеку громадян у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
МВС, Національна поліція, СБУ, ДСНС, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
медичне супроводження та належний державний санітарно-епідеміологічний нагляд.
МОЗ, обласні та Київська міська держадміністрації.
Квітень - травень 2017 року;
3) використання державними службовцями та представниками громадськості як елементу одягу стилізованого знака "Мак пам'яті".
Центральні та місцеві органи виконавчої влади, громадські об'єднання (за згодою).
3 - 9 травня 2017 року.


Нравится? Лайкни!Категория: Постановления КМУ / Постанови КМУ | Добавил: pekach (28.04.2017)
Просмотров: 906
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar