Главная » Статьи » Законопроекти ВР / Законопроекты ВР

Законопроект №4647. Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення


Проект

вноситься Кабінетом Міністрів України
В. ГРОЙСМАН
"__" 2016 р.


ЗАКОН УКРАЇНИ


Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо автомобільних доріг оборонного значення 

Верховна Рада України постановляє:

І. Закон України "Про автомобільні дороги" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., N 51, ст. 556) доповнити статтею 5 1 такого змісту:

"Стаття 5 1. Автомобільні дороги оборонного значення

Автомобільними дорогами оборонного значення є автомобільні дороги, необхідні для забезпечення оборони і безпеки України, з'єднання військових та інших спеціальних об'єктів, призначених в умовах воєнного часу для військових перевезень, евакуації населення, перевезень, пов'язаних з евакуацією вантажів, народногосподарських перевезень.

З метою забезпечення оборони і безпеки України автомобільні дороги незалежно від їх форми власності та значення можуть бути віднесені до автомобільних доріг оборонного значення.

Віднесення автомобільної дороги до автомобільних доріг оборонного значення не є підставою для обмеження руху транспортних засобів такою автомобільною дорогою, за винятком випадків її використання в період дії воєнного стану.

Порядок використання автомобільної дороги оборонного значення та її відновлення в період дії воєнного стану, проведення заходів щодо її технічного прикриття, а також перелік автомобільних доріг оборонного значення затверджуються Кабінетом Міністрів України.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України:

забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;

привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

 

Голова Верховної Ради України


Нравится? Лайкни!Категория: Законопроекти ВР / Законопроекты ВР | Добавил: yurist-online (17.01.2017)
Просмотров: 1024
Всего комментариев: 0
avatar