Главная » Статьи » Законопроекти ВР / Законопроекты ВР

Законопроект №5633. Про внесення змін до деяких законів щодо гарантування прав і законних інтересів суб'єктів малого і середнього підприємництва


Проект

вноситься народними депутатами України Ляшком О. В., Галасюком В. В. 


ЗАКОН УКРАЇНИ


Про внесення змін до деяких законів України щодо гарантування прав і законних інтересів суб'єктів малого і середнього підприємництва

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести зміни до таких законів України:

1. Частину другу статті 3 Закону України "Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2013, N 3, ст. 23) доповнити новим пунктом 8 наступного змісту:

"8) недопущення будь-яких проявів податкової дискримінації суб'єктів малого і середнього підприємництва.".

2. Розділ VIII "ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ" Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, N 2 - 3, ст. 11) доповнити новим пунктом 9 7 наступного змісту:

"9 7. У разі, якщо платник, зазначений у пункті 4 (крім фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування) або 5 частини першої статті 4 цього Закону, подав заяву про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця до державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань до 1 квітня 2017 року і таким платником не отримано дохід (прибуток) протягом 1 кварталу 2017 року, такий платник має право самостійно визначити базу нарахування єдиного внеску за вказаний період, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.".

II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом місяця з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

 

Голова Верховної Ради
України
А. ПАРУБІЙ


Нравится? Лайкни!Категория: Законопроекти ВР / Законопроекты ВР | Добавил: yurist-online (19.01.2017)
Просмотров: 1905
Всего комментариев: 0
avatar