Главная » Статьи » Законы Украины / Закони України

ЗУ N 1663-VIII від 06.10.2016. Про внесення змін до Закону України Про телебачення і радіомовлення щодо уточнення умов розповсюдження програм


ЗАКОН УКРАЇНИ


Про внесення змін до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" щодо уточнення умов розповсюдження програм телерадіоорганізацій у складі універсальної програмної послуги

Верховна Рада України постановляє:

I. Внести до Закону України "Про телебачення і радіомовлення" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., N 18, ст. 155 із наступними змінами) такі зміни:

1. У статті 1 термін "універсальна програмна послуга" викласти в такій редакції:

"універсальна програмна послуга - перелік телерадіопрограм, отримання яких усіма абонентами провайдера програмної послуги є обов'язковим і до складу якого входять такі телерадіопрограми:

1) публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України";

2) телерадіоорганізацій місцевої і регіональної категорій мовлення, що здійснюють мовлення в межах не більш як однієї області (або виключно в межах Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя), що відповідно до ліцензій на мовлення здійснюють ефірне телевізійне мовлення або цифрове мовлення з використанням радіочастотного ресурсу, на території розташування відповідної багатоканальної телемережі, що використовується провайдером програмної послуги, за умови, що такі телерадіоорганізації не здійснюють ретрансляції програм інших мовників та не володіють іншими ліцензіями, що дозволяють здійснювати ефірне або багатоканальне мовлення в інших областях (регіонах) України;

3) державного підприємства "Парламентський телеканал "Рада" або його правонаступника за умови наявності у нього ліцензії на мовлення".

2. Частину дев'яту статті 39 викласти в такій редакції:

"9. Провайдер зобов'язаний забезпечити усім абонентам можливість отримання програм універсальної програмної послуги.

Для розповсюдження програм універсальної програмної послуги провайдер не зобов'язаний укладати договори з відповідними телерадіоорганізаціями.

Перелік програм універсальної програмної послуги затверджується Національною радою для населеного пункту (села, селища, міста, району, області, всієї України), на території якого провадить діяльність провайдер програмної послуги, з урахуванням виду технології, що використовується для провадження такої діяльності.

Рішення Національної ради про затвердження переліку програм універсальної програмної послуги не є регуляторним актом, не потребує державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Оприлюднення такого рішення здійснюється в порядку, встановленому частиною четвертою статті 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

II. Прикінцеві та перехідні положення

1. Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2017 року.

2. До складу універсальної програмної послуги входять програми Національної телекомпанії України до її перетворення у публічне акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

3. Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення протягом двох місяців з дня опублікування цього Закону затвердити перелік програм універсальної програмної послуги та оприлюднити його в порядку, встановленому частиною четвертою статті 17 Закону України "Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення".

 

Президент України
П. ПОРОШЕНКО
м. Київ 
6 жовтня 2016 року 
N 1663-VIII


Нравится? Лайкни!Категория: Законы Украины / Закони України | Добавил: yurist-online (03.01.2017)
Просмотров: 717
Всего комментариев: 0
avatar