Главная » 2015 » Январь » 20 » Щодо відпрацювання двох тижнів перед звільненням
18:33
Щодо відпрацювання двох тижнів перед звільненням

Законодавством не передбачено таке поняття, як безкоштовне відпрацювання при звільненні. Передбачено, так зване, "відпрацювання" двох тижнів. Але і це доволі часто невірно або довільно трактується, як роботодавцями, так і працівниками

Кодексом законів про працю передбачено не відпрацювання, а обов’язкове повідомлення роботодавця про звільнення за 14 календарних днів. Отже, Ви пишете заяву про звільнення, якщо передбачаєте проблеми при звільненні, то в двох екземплярах, щоб другий екземпляр був у вас у якості доказу подачі такої заяви, а то потім будуть говорити, що не отримували її. Звичайно, як доказ копія може використана в разі наявності на ній відмітки про прийняття уповноваженою особою, наприклад, директором, або зареєстрована до вхідної кореспонденції у секретаря.

Якщо директор, секретар або інша уповноважена особа відмовляється ставити підпис на другому екземплярі, тоді залишається відправити заяву про звільнення поштою, з описом та повідомленням про вручення.

При цьому потрібно зауважити, що передбачений законодавством  двотижневий строк, почне свій перебіг з дня вручення поштового відправлення.

Якщо у Вас залишились іще запитання, можете скористуватися нашою безкоштовною допомогою, якщо заповните поштову форму за цим посиланням.

 


Нравится? Лайкни!
Просмотров: 1899 | Добавил: yurist-online | Теги: відпрацювання, КЗпП, КЗОТ, заява, безкоштовно, кодекс, звільнення | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
omForm">
avatar